top of page
DSC_7490.jpg

AUDYCJA

NA SEZON 2024/25

OTWARTA

DRUGA


do grup zawodniczych (MASTER) i średniozaawansowanych (ADEPT)

19 CZERWCA 2024

Już 19 czerwca odbędzie się druga AUDYCJA do grup zawodniczych (MASTER) i średniozaawansowanych (ADEPT), z podziałem na grupy wiekowe (wg rocznika)

HARMONOGRAM AUDYCJI:
16:30 - 17:15 - roczniki 2019 - 2013
17:15 - 18:00 - roczniki 2012 i starsi

Do grup MASTER poszukujemy:
Ambitnych tancerzy, którzy dobrze opanowali już podstawy techniki tańca, mogą wykazać się dobrą gibkością, kondycją, koordynacją i obyciem scenicznym, zainteresowanych tańcem na poziomie półprofesjonalnym, udziałem w zawodach krajowych Polskiej Federacji Tańca i międzynarodowych federacji IDO, WADF i innych, oraz udziałem w turniejach ligowych PFT, festiwalach, spektaklach i innych projektach tanecznych, teatralnych i artystycznych.

 

Do grup ADEPT poszukujemy:
Tancerzy, którzy tańczą od co najmniej roku i opanowali już podstawy techniki jazzowej i/lub współczesnej, ale nie czują się jeszcze na siłach, by tańczyć w grupach zawodniczych lub są zaawansowani, ale traktują taniec wyłącznie hobbystycznie i rekreacyjnie.
Grupy Adept również uczestniczą w festiwalach i turniejach ligowych Polskiej Federacji Tańca, jednak nie biorą udziału w rywalizacji sportowej na poziomie Mistrzowskim.

 

JAK WYGLĄDA AUDYCJA?
Casting będzie miał formę lekcji, wspólnej dla wszystkich kandydatów w obrębie danej grupy wiekowej.
Tancerze będą musieli wykazać się znajomością wybranych elementów tańca jazzowego, klasycznego i współczesnego, będą musieli opanować i zaprezentować krótki fragment choreografii.

Wybrane osoby mogą zostać poproszone o wykonanie własnej choreografii - czas prezentacji 1 minuta.

NA CASTING NIE JEST WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIE, JEDNAK PROSIMY O PRZYBYCIE MINIMUM 15 MINUT WCZEŚNIEJ!

 

bottom of page